Montaż elewacji

Przygotowując się do wykonania elewacji czy to w nowym budownictwie czy też w starszych budynkach często pojawia się pytanie co zrobić, aby elewacja wykonana na budynku była trwała i efektowana. Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma. Dbamy o to, aby ułatwić podejmowanie decyzji naszym klientom. Aby było to możliwe poddajemy analizie wszelkie aspekty związane z przygotowaniem nowej elewacji. Ocieplenie i elewacja to jeden z ważniejszych elementów domu. Wybór rodzaju ocieplenia domu w ogromnym stopniu wpływa na późniejsze koszty eksploatacyjne oraz komfort mieszkania. Natomiast sama elewacja wpływa na efekt wizualny domu.

Nowoczesna elewacja  może zmienić wygląd każdego domu. Nie zależnie czy chcą Państwo postawić na klasyczne wykończenia czy na bardziej modne elewacje w każdej sytuacji nasza firma służy fachowym doradztwem oraz należytym wykonaniem.

montaż elewacji budynku

Elewacja do wymiany ? ? Dobrze Trafiłeś ! !

Nasza firma świadczy usługi dla inwestorów prywatnych którzy, cenią sobie:
jakość wykonania, terminowość, profesjonalizm oraz niezawodność!

Ocieplenie budynku

Elewacja domu składa się z kilku warstw. Począwszy od warstwy ocieplenia skończywszy na warstwie wierzchniej, dekoracyjnej na którą składają się tynki i farby które tworzą jednocześnie piękną i nowoczesną wizytówkę domu. Wszystkie elementy elewacji powinny stanowić funkcjonalną całość.
Prawidłowo położona elewacja na budynku zapewni ochronę przed deszczem czy mrozem. Dlatego niezwykle ważne jest zainwestowanie w całościowe systemy termoizolacyjne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów oraz odpowiedniemu wykonaniu możemy znacznie podnieść standardy panujące wewnątrz budynku. Dotyczy to również estetyki i energooszczędności.

Materiały na elewację budynku

Wykonujemy elewacje domów począwszy od ociepleń po wykonanie tynków i położenie warstwy dekoracyjnej. Materiały z którymi pracujemy to przede wszystkim styropian, wełna mineralna, materiały zapewniające odpowiednią wentylację: tynki cienkowarstwowe, klinkier, drewno, kompozyt.
Elewacje wentylowane znajduje coraz szersze zastosowanie w nowoczesnym budownictwie. Niewątpliwymi zaletami takich rozwiązań jest mała podatność na nagrzewanie się w okresie letnim a zimą doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią.