Kompleksowe usługi stolarskie

Nasza firma świadczy usługi stolarskie na najwyższym poziomie. Wykonujemy meble z litego drewna, materiałów drewnopodobnych, z drewna z odzysku, meble szczotkowane oraz piaskowane. Niezależnie od wybranego materiału każdy mebel wychodzący z naszej stolarni jest unikatowy.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej przekłada się na jakość świadczonych usług. Nasza największą zaletą jest duże zaangażowanie w pracę, rzetelne wykonywanie powierzonych zleceń i profesjonalizm w każdym calu. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone hale produkcyjne. Nasza praca jest również naszą pasją. W tworzenie mebli z drewna oraz materiałów drewnopodobnych wkładamy mnóstwo zaangażowania. Staramy się, aby każda realizacja spełniała oczekiwania naszych klientów. Piękne meble to również funkcjonalne meble. Służymy fachowym doradztwem, aby meble które Państwo u nas zamawiają, jak najlepiej sprawdzały się od strony estetycznej oraz użytkowej.

Usługi stolarskie

Twój pomysł Nasze wykonanie

Dlaczego Warto wybrać meble z drewna ?

Drewno to materiał o najwyższej jakości. Dlatego meble wykonane z litego drewna podkreślają niepowtarzalny klimat wnętrz.  Nasze meble tworzymy z najwyższej jakości drewna. Do ich zabezpieczenia używamy specjalistycznych wosków oraz lakierów.

Posiadamy nawet 100-letnie drewno które swoją strukturą zachwyci  najbardziej wymagających to prawdziwa gratka dla koneserów.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również meble wykonane z drewna szczotkowanego. Wyglądają one bardzo efektownie. Poddanie procesowi szczotkowania pozwala na wydobycie z drewna jego naturalnego uroku. Szczotkowanie podkreśla wyjątkowe usłojenie oraz piękną fakturę. Drewno to niezwykle trwały materiał, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się meblami przez długie lata.

Meble z płyty drewnopodobnej

W swojej ofercie posiadamy również meble z materiałów drewnopodobnych które swoją estetyką na pewno zachwycą nie jedną osobę. Aktualnie najczęściej wybierane są meble produkowane z płyt MDF. Materiał ten stał się alternatywą dla mebli z drewna lub płyty wiórowej. Są one bardzo przystępne cenowo oraz bardzo trwałe. Ogromny wybór kolorów i wzorów pozwala dobrać meble idealnie do swoich preferencji.