Prace wykończeniowe pod klucz

Nasza firma wykonuje wykończenia „pod klucz”. Przygotowany w ten sposób lokal jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac budowlanych czy remontowych. Nieruchomości wykończone pod klucz to obecnie najchętniej wybierana opcja.
Dbamy o to, aby nasi klienci mogli spać spokojnie i nie martwić się o trwające remonty. Dlatego nasi pracownicy to wybitni specjaliści którzy doskonale znają się na swojej pracy. Jesteśmy w pełnej gotowości, aby móc odpowiadać na Państwa pytania czy pojawiające się wątpliwości.

Potrzebujesz wykończyć mieszkanie do odbioru? ?
Dobrze Trafiłeś ! !

Nasza firma świadczy usługi dla inwestorów prywatnych którzy, cenią sobie:
jakość wykonania, terminowość, profesjonalizm oraz niezawodność!

Usługi wykończeniowe

Zawsze trzymamy się ustalonego budżetu, dlatego przy pracach wykończeniowych nie muszą Państwo bać się dodatkowych kosztów. Na każdym etapie prac dbamy o jakość wykonywanych usług. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie unikają Państwo ponoszenia nieprzewidzianych kosztów. Materiały zamawiamy u stałych dystrybutorów. Dzięki temu mamy pewność, że materiały których używamy przy wykańczaniu wnętrz są najlepszej jakości. Nasze usługi objęte są gwarancją. Dlatego podejmując współpracę z nami nie ponoszą Państwo większego ryzyka.
Wykończenia wykonywane przez naszą firmę obejmują pełen zakres działalności. Wykonujemy zabudowy z gips kartonu, które sprowadzają się przy aranżacji wnętrz. Dają bardzo duże możliwości. Z karton gipsu wykonujemy między innymi ścianki działowe, sufity podwieszane, ukrywamy nieestetyczne elementy montażowe i instalacyjne np. rury.

Rzetelna firma budowlana

Do uzyskania gładkich i pięknie wykończonych ścian używamy gładzi gipsowej. Ściany bez nierówności i rysek to bez wątpienia najważniejszy element przygotowania do dalszego działania. Na tak przygotowane ściany można nałożyć farbę w wybranym przez siebie kolorze lub tapety.
Nasza firma zajmuje się również układaniem ceramiki, także układaniem ceramiki także tej wielkoformatowej. Kładzeniem podłóg drewnianych i drewnopochodnych. Montujemy stolarkę drzwiową oraz okienną.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy również wykonanie wszelkiego rodzaju instalacje: instalacje elektryczne , co, wodne, kanalizacyjne. Instalacje wykonujemy zarówno w nowo powstających budynkach jak również dokonujemy modernizacji instalacji już istniejących. Mogą Państwo skorzystać z darmowego doradztwa w zakresie wyboru sprzętu.