Firma budowlana MM PRO INWEST

Jesteśmy firmą działającą na rynku krajowym oraz zagranicznym, posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, co pozwala nam na sprawne i szybkie realizowanie projektów. Nasza spółka została przekształcona w lutym 2019 roku. Powstała z dwóch mniejszych firm, które zdobywały doświadczenie w branży budowlanej od 1999 roku. Wykonujemy usługi kompleksowo. Począwszy od fundamentów do wykończenia budynków „pod klucz”. Posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny względem innych podmiotów działających w branży. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół najlepszych specjalistów w branży budowlanej jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Jako jedni z nielicznych podmiotów oferujemy kompleksową organizację budowy. Posiadamy własny sprzęt, używamy najlepszych materiałów. Ponad wszystko dbamy o terminowe wykonywanie zleceń.  Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej umożliwia nam doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej technologii, która będzie spełniała ich oczekiwania w kwestiach finansowych oraz projektowych.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą"

Dostępność materiałów 89%
Zadowoleni klienci 97%
Terminowość 98%
Kontakt z Inwestorem 100%

Masz to z "marszu"

Solidne Wykonanie​

Zespół Specjalistów

Kompleksowe Usługi

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą"

Dostępność materiałów 89%
Zadowoleni klienci 97%
Terminowość 98%
Kontakt z Inwestorem 100%

Gwarantujemy !

Solidne Wykonanie

Zespół Specjalistów

Kompleksowe Usługi

Profesjonalna firma budowlano-Wykończeniowa

Podejmując współpracę z naszą firmą mają Państwo gwarancje kompleksowego wykonania inwestycji. Począwszy od etapu budowy po wykończenie. W naszym zespole posiadamy doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje Państwa zadowolenie z naszych usług. Każdy z realizowanych przez nas projektów jest wykonany na czas i z należytą dbałością o szczegóły. Dbamy, aby inwestycje były wykonane na czas zgodnie z założonym planem działania. Każde zlecenie wiąże się z indywidualnym podejściem do klienta oraz dużym zaangażowaniem w projekt. Pragniemy na każdym etapie realizacji dostarczać jak najlepsze rozwiązania. Efekty naszych działań jako firmy budowlano-wykończeniowej zapewne Państwa zachwycą

Generalny wykonawca w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego

Nasza firma jest ekspertem w kompleksowej obsłudze budownictwa komercyjnego oraz mieszkaniowego. W tych tematach jesteśmy idealnym wsparciem. System oparty na generalnym wykonawstwie jest bardzo wygodny zwłaszcza dla inwestorów. Dzięki przeniesieniu obowiązków związanych z budową inwestor zostaje odciążony z wymagających mnóstwa czasu procesów organizacyjnych. Takie rozwiązanie jest bardzo bezpieczne, ponieważ to my generalni wykonawcy prac budowlanych przestrzegamy terminów prac oraz wszelkich norm i zastosowania odpowiednich technologii budowlanych. Dzięki zleceniu nam generalnego wykonawstwa mogą Państwo znacznie skrócić czas realizacji inwestycji, w porównaniu do inwestycji zlecanych różnym wykonawcom.